Jak korzystać z podręcznika Ge Profile Prodigy Wpse4200

Podręcznik Ge Profile Prodigy Wpse4200 to jeden z najbardziej zaawansowanych systemów sterowania domem, który oferuje szereg możliwości. System ten może być używany do sterowania oświetleniem, bramami, ogrzewaniem, klimatyzacją, systemem alarmowym i wieloma innymi urządzeniami. Aby skorzystać z tego podręcznika, należy założyć konto na stronie internetowej https://www.geprofileprodigy.com/. Następnie należy zalogować się i przejść do strony z podręcznikiem. Znajdziesz tam szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji i użytkowania systemu.

Ostatnia aktualizacja: Jak korzystać z podręcznika Ge Profile Prodigy Wpse4200

Podręczniki aplikacji

Umożliwia wyświetlanie podręczników aplikacji obsługujących produkt, np. My Image Garden i Quick Toolbox.

W przypadku korzystania z urządzenia MG series, MX series, E series, iP series, iX series, PRO series lub CanoScan

Kliknij tutaj, aby uzyskać szczegółowe informacje

W przypadku korzystania z urządzenia MB series lub iB series

Informacje ogólne

Do korzystania z Portalu Edukacyjnego (PE – Moodle) oraz Office 365, w tym wszelkich usług dostępnych w pakiecie, rekomenduje się używania przeglądarki Microsoft Edge. Program zainstalowany jest domyślnie na komputerach z najnowszym systemem Microsoft Windows. W razie konieczności można ją również pobrać i samemu zainstalować bez praw administratora.

Po co ustawiać profil?

W prostych słowach profil umożliwia prowadzenie odrębnej sesji w przeglądarce. Skutkuje to choćby możliwością logowania do danej strony na konto użytkownika, równocześnie utrzymując logowanie do tej samej strony na odrębne konto użytkownika w drugiej sesji (tj. na drugim profilu przeglądarki). Dzięki temu rozwiązaniu unikamy wielu problemów, choćby związanych z obsługą wielu kont pocztowych przed jednego użytkownika.

Od tego semestru nauczyciele akademiccy będą mieli swoje skrzynki pocztowe i kalendarze zarówno w tenancie pracowniczym jak i studenckim.

Profile

W MS Edge możliwe jest stworzenie jednego lub wielu profili użytkowników. Ikona ułatwiająca rozpoznanie aktualnie wybranego profilu znajduje się w prawym górnym rogu okna przeglądarki:

Opcja Zaloguj nie jest potrzebna do pracy w programie ani tym bardziej do prawidłowego działania profilu.

Opcja Dodaj profil pozwala na szybkie założenie nowego profilu, po kliknięciu otwarte zostanie nowe okno przeglądarki z aktywnym nowym profilem. 

Możliwe jest również korzystanie z przeglądania jako gość jednak wiąże się to z pewnymi ograniczeniami, które wypisane są po otwarciu okna w tym trybie. 

Konfiguracja ustawień konkretnego profilu dostępna jest po wybraniu opcji Zarządzaj ustawieniami profilu – również tam można ustawić powiązanie z kontem wymaganym do logowania – to ustawienie pozwala na synchronizację danych na różnych urządzeniach użytkownika. Z poziomu zarządzania ustawieniami można również przełączać i dodawać kolejne profile. Dodatkowo można tu także zmienić wygląd ikony, co ułatwia rozpoznanie aktywnego profilu zarówno w oknie przeglądarki jak i na pasku startu (pojawia się miniaturka). 

Ważne: jeżeli użytkownik ma uruchomione dwa okna Edge – każde na innym profilu to kliknięcie w ikonę i wybranie innego profilu spowoduje automatyczne przejście do drugiego okna. 

Seria I WONDER wydawnictwa Express Publishing łączy materiały drukowane z cyfrowymi. 

Kurs oferuje wiele materiałów dodatkowych, w tym:

- bezpłatną aplikację na telefon pozwalającą na skanowanie podręcznika i ćwiczenia wybranej partii materiału.

INSTRUKCJA INSTALACJI NA SAMYM DOLE STRONIE ( pierwsza instrukcja)

film jak to działa  

PONADTO PODRĘCZNIK ZAWIERA I BARDZO POLECAMY KORZYSTANIE Z:

- interaktywny e-Book (cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego, można słuchać historyjek, piosenek, robić quizy), aby z niego skorzystać zainstaluj otrzymaną płytę. Jeśli mają Państwo kłopot z zainstalowaniem płyty, bo np. komputer nie ma wejścia na płyty, wówczas można pobrać zawartość z chmury – trzeba wejść na www. com a następnie wpisać kod z płyty. DOKŁADNA INSTRUKCJA NA SAMYM DOLE STRONY ( druga instrukcja) może będzie pomocna.

- Digibook ( to interaktywna wersja zeszytu ćwiczeń, dzięki której uczeń może robić te same zadania co w ćwiczeniach), instrukcja pobrania ćwiczeń poniżej.

Aby móc korzystać z DigiBooka, musisz użyć unikalny kod znajdujący się w ćwiczeniach ( Activity Book) i założyć konto. Jak to zrobić?

Wejdź na stronę www. expressdigibooks. com

U góry ekranu znajduje się rząd przycisków: About (O nas), Download Apps (Pobierz aplikacje), Contact (Kontakt), Sign Up (Rejestracja), Login (Logowanie).

Musisz najpierw się zarejestrować, użyj sign up. ( powinieneś to zrobić z rodzicem). Wpisz: imię, nazwisko, wybierz płeć ( male/female: męski/żeński), wybierz student, wpisz adres mailowy i hasło ( musi być co najmniej 6 znaków, minimum jedna mała i duża litera, minimum jedna cyfra), zaakceptuj 3 warunki i kliknij, że nie jesteś robotem. Następnie na podany adres mailowy otrzymasz wiadomość, kliknij na otrzymany tam link. Nastąpi przekierowanie na stronę, zaloguj się, wpisując swój adres mailowy i hasło.

Otworzy ci się My E- book +, kliknij na +, następnie będziesz poproszony o wpisanie kodu, który jest na pierwszej stronie w ćwiczeniach. Pojawi się następnie okładka twoich ćwiczeń, będziesz jeszcze poproszony o wybranie kraju ( Poland) i już możesz korzystać z interaktywnych ćwiczeń.

Korzystając po raz kolejny wystarczy się już tylko zalogować. Następnie pod zdjęciem podręcznika wybrać read more, a potem read online. Po skończonej nauce-zabawie, wyloguj się używając log out.

Jak korzystać z podręcznika Ge Profile Prodigy Wpse4200

Bezpośredni link do pobrania Jak korzystać z podręcznika Ge Profile Prodigy Wpse4200

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Jak korzystać z podręcznika Ge Profile Prodigy Wpse4200